FARBY EPOKSYDOWE
 
Farby te produkowane są na bazie żywic epoksydowych.

Ze względu na swoje specyficzne właściwości, farby te mogą być stosowane na wyrobach z metali, żelaza, aluminium i jego stopów, szkła, ceramiki, terakoty itp. oraz na wszystkich wyrobach do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Farby te nie są odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Zalecane są przy konieczności stosowania produktów o wysokiej wytrzymałości chemicznej, posiadają wysoką odporność na działanie rozpuszczalników, kwasów, alkaliów i smarów.
 
 
 
FARBY EPOKSYDOWO-POLIESTROWE

Farby te produkowane są z żywic poliestrowych odpowiednio zmieszanych z żywicami epoksydowymi.

Ze względu na swoje specyficzne właściwości farby te mogą być stosowane na wyrobach z metalu, żelaza, aluminium i jego stopów, szkła, ceramiki, terakoty itp.
oraz na wszystkich wyrobach do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Farby te zalecane są do stosowania na produktach o przeznaczeniu wewnątrz pomieszczeń.

Farby te nie są odporne na działanie czynników atmosferycznych.
 
 
 
FARBY POLIESTROWE bez T.G.I.C.
 
Farby te produkowane są na bazie żywic poliestrowych bez zastosowania T.G.I.C., z udziałem pigmentów odpornych na działanie światła.

Ze względu na swoją doskonałą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz wysoki stopień elastyczności znajdują szerokie zastosowanie w branży budowlanej, przemyśle części samochodowych oraz produkcji maszyn rolniczych, sprzętu ogrodowego i kempingowego, elementów kuchennych, pieców, zwojów metalowych (coil coating).

Farby te są stosowane przede wszystkim na wyrobach do użytku zewnętrznego.

Farby proszkowe poliestrowe możemy podzielić na tzw. przemysłowe oraz takie, które posiadają homologację Qualicoat dla pokryć aluminium.
 
 

 

 

 

© Copyright all rights reserved - Bromax 2013

Projekt i wykonanie: CBRMEDIA